Martina Sailerová

Martiny první zkušenost s herectvím byla už na 1. stupni ZŠ, kde ztvárnila velmi významnou nehybnou, avšak němou roli kapra, ve hře, která se nikdy nehrála. Díky skrývané a urputné cílevědomosti se vypracovala na počátku "důchodového" věku k její další, a to špionážní roli koktajícího a šmajdavého muže Vojena ve hře Dívčí válka, kde naprosto excelovala. Na Martinu prozradíme to, že i v naší první hře "Lakomá Barka" nehrála ženu, nýbrž učitelovic synka Toníka.


Její ženské přednosti jsme docenili v následujících hrách, kde si Martina konečně zahrála ženy a ne jen tak ledajaké ženy.

V pohádce Kouzla noci svatojánské můžete Martinu vidět jako překrásnou královnu víl a v komedii Na správné adrese Martina hraje Velkou Zezet!

Martina je naším hlasem. Svým krásným altem namlouvá všechny naše upoutávky, pozvánky a sdělení. Jejím snem je namluvit audio knihu.


V osobním životě olbramovická rodačka ráda a hodně čte, cestuje a jezdí na kole. Je pro každou legraci a nikdy se s ní nenudíme. Martina je spolumajitelkou Světa krásy, kde nabízí prvotřídní masáže, kosmetiku a pedikúru.

Martina je kromě herectví velmi zdatnou produkční manažerkou spolku. Domlouvá veškerá naše představení a hry.