Na správné adrese | Marc Camoletti

23.02.2024

Komedie plná záměn a nedorozumění, která vás zavede do srdce Paříže. 

Autor: Marc Camoletti
Režie: Běla Tesaříková

Kostýmy: Štěpánka Hubičková
Zvuk: Richard Svoboda
Masky: Daniela Horynová
Kulisy: Ondřej Hubička, Štěpánka Hubičková
Technik: Jiří Stallich

Osoby a obsazení:

Georgette - Martina Sailerová | Marie-Luisa - Andrea Stránská | Jeanine - Jeanetta Pechová, Kristýna Havlíčková | Jacqueline - Iva Jirovcová, Dana Pyszková | Jean - Lukáš Franta, Josef Tomeš | Spartakus - Václav Pech | George - Jan Koptiš | Bernard - Michal Jirec

O hře:

V komedii "Na správné adrese" se setkáváme s dílem významného francouzského dramatika Marca Camolettiho, kterého můžeme znát především díky jeho celosvětově úspěšné hře "Boeing Boeing". 

Tato hra, plná nečekaných situací, záměn a komických nedorozumění, nás zavede do bytu v srdci Paříže, kde spolu žije několik nevšedních spolubydlících. Každý z nich má své tajemství a plány, které se snaží realizovat pomocí novinových inzerátů, což vede k řadě nedorozumění a komických situací.

Camolettiho mistrovské dílo nás nejen baví svým inteligentním humorem a rychlým tempem, ale také jemně satirizuje společenské konvence a mezilidské vztahy. Režie této náročné komedie se ujala Běla Tesaříková, která společně s celým realizačním týmem a talentovaným hereckým ansámblem ochotnického Divadla Votice přináší na scénu zážitek plný smíchu, radosti a překvapení.

"Na správné adrese" je komedií, která dokáže nejen pobavit, ale i donutit k zamyšlení nad vlastními "životními inzeráty" a nedorozuměními, které mohou způsobit. Přijďte se smát a zároveň objevovat hlubší poselství skryté v díle jednoho z nejtalentovanějších dramatiků 20. století.

Představení je vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít večer plný humoru, překvapení a zábavy. Nechte se unést příběhem, kde se ukáže, že někdy může být opravdu těžké najít "tu správnou adresu".

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že odcházet budete s úsměvem na tváři a s pocitem skvěle stráveného večera.

Premiéra 23. 2. 2024 v Olbramovicích


Program


Fotogalerie 

Fotografie pořídila Petra Veverková (Kamino - Foto) na představení v Kulturním domě Josefa Suka Sedlčany v únoru 2024.