Na scénu míří komedie plná nedorozumění: "Na správné adrese"

03.02.2024

Vážení divadelní nadšenci, připravte se na nezapomenutelný večer plný smíchu, záměn a komických situací, které vás zaručeně dostanou. Divadlo Votice s hrdostí představuje novinku ve svém repertoáru - komedii "Na správné adrese" od renomovaného francouzského dramatika Marca Camolettiho.

Marc Camoletti, jehož díla jsou známá a milována po celém světě, se ve své práci věnuje lidským vztahům, záměnám a nedorozuměním, které často vedou k nečekaně vtipným situacím. Jeho hra "Boeing Boeing" je zapsána do Guinnessovy knihy rekordů a nyní máme tu čest přivést na scénu další z jeho mistrovských děl.

"Na správné adrese" je příběhem, který se odehrává v pařížském bytě, kde spolu bydlí několik nevšedních spolubydlících. Každý z nich má své tajemství a plány, které se snaží realizovat prostřednictvím novinových inzerátů. Avšak mix inzerátů a nečekaných návštěvníků přináší řadu nedorozumění, které vykreslují směšné i dojemné momenty z každodenního života.

Představení je obohaceno o talentovaný ochotnický ansámbl Divadla Votice, jehož členové vdechnou život charakterům s lehkostí a humor, jaký si Camolettiho dílo zaslouží. Pod vedením režisérky Běly Tesaříkové a s podporou celého realizačního týmu se můžete těšit na večer plný zábavy a překvapení.

"Na správné adrese" není jen obyčejnou komedií. Je to inteligentní hra, která kromě zábavy nabízí i jemnou satiru na společenské konvence a mezilidské vztahy. Věříme, že se nám podaří přenést Camolettiho ducha na naši scénu a že představení vám přinese nejen smích, ale i inspiraci k zamyšlení nad vlastními "životními inzeráty".

Premiéra se koná 23. února 2024 v Olbramovicích, a tímto bychom rádi poděkovali našim sponzorům a podporovatelům, kteří nám pomohli tuto inscenaci realizovat. Věříme, že "Na správné adrese" bude pro vás nezapomenutelným divadelním zážitkem.

Kromě premiéry v Olbramovicích 23. února 2024, přineseme tuto oblíbenou komedii také na scény v Sedlčanech, Chrášťanech u Benešova a v Jevanech. Informace k jednotlivým představení sledujte v nabídce našeho programu. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemné divadelní zážitky.

S úctou a očekáváním,

Divadelní ochotnický spolek Divadlo Votice, z.s.


Autorkou fotografií je Petra Veverková - Kamino Foto